Všechny virtuální cesty úspěšných Čechů na jedné stránce

Připravili jsme pro vás stránku plnou virtuálních cest našich úspěšných Čechů. Získáte zde vizuální přehled námi vytvořených cest kolem světa, které jsme připravili na základě přání našich respondentů. Připojením komentáře se s námi můžete podělit o váš názor. Napište nám, která virtuální cesta kolem Světa je dle vás nejvíce zajímavá?

Chcete-li si vyhledat a přečíst i konkrétní rozhovory, vyberte si je z našeho rejstříků úspěšných Čechů.

Adam ZbiejzcukBlanka SadílkováJan BřezinaDalibor ChvátalDavid BlažekDavid PokornýDušan FibingrJakub LohniskýJosef MechKamil GricLibor KřížLinda VavříkováLukáš GregorMartin CíglerMartin RozhoňMartin ŽufánekMatouš PetráňMichaela RomanováMichal HrochMichal ŘehůřekMiroslav HošekMiroslav JirkůMiroslav HasaOldřich KřížPetr BanýPetr LesenskýPetr MandíkPetr MáraRadek SedlářRobert VanoRoman BřenekTomáš BaránekWalter PavlišFacebook komentáře:

Zajímavosti a tipy

Zájezd v režimu first minute lze letos pořídit se slevou v průměru 18 %

Při nákupu zájezdu v režimu first minute mohou Češi v letošním roce ušetřit v průměru 18 % z katalogové ceny pobytu. Vyplývá to ze srovnání nabídek cestovních kanceláří na sezónu 2013, které provedla cestovní agentura Invia.cz. Díky včasnému nákupu mohou lidé získat k zájezdu bonusy navíc. Letos cestovní kanceláře nabízí ve větší míře parkování na […]